Technologické vybavenieProfesionálny prístup k našej činnosti vyžaduje neustále zdokonaľovanie technológie a výrobných procesov.

Zariadenia
10
Zváracie zaridenia
4
Vŕtacie súpravy
5
Špeciálne vybavenie
2

Ustavovací stôl
Seigmund - 1500x3000mm

Pre potreby presného zvárania je naša dielňa vybavená profesionálnym ustavovacím stolom
od spoločnosti Seigmund s rozmerom 1500x3000mm.

 
Stoly od spoločnosti Seigmund sú vyrábané zo špeciálnej nástrojovej ocele s dodatočnou plazmanitridovanou povrchovou úpravou. Vzhľadom na svoju tvrdosť povrchu majú tieto stoly vysokú odolnosť proti pôsobeniu korózie a nárazov. Sú obzvlášť vhodné pre prácu s veľmi ťažkými dielmi.

Ustavovací stôl

Seigmund - 1500x3000mm
Image 1

Ustavovací stôl

Použitie
Image 1
 

Vysokozdvižný vozík

DESTA s nosnosťou 3,5t
Image 1

Vysokozdvižný vozík

DESTA s nosnosťou 3,5t
Image 1

Vysokozdvižný vozík
DESTA s nosnosťou 3,5t

Na vykládku paliet a nadrozmerného tovaru sme našu dieľňu vybavili novým vysokozdvižným vozíkom typu DESTA s nosnosťou 3,5t.

 
VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY tradičnej českej značky DESTA sa vyrábajú bez prestávky už od roku 1947. Značka DESTA sa počas svojej dlhoročnej existencie stala v Čechách a na Slovensku synonymom pre vysokozdvižné vozíky. Nové vývojové rady vysokozdvižných vozíkov DESTA vychádzajú z jednoduchej robustnosti a tradičnéj konštrukcie značky pritom spĺňajú náročné požiadavky na ekológiu a ekonomiku prevádzky.
 

Dodávka Iveco
Iveco - 2,3x5,7m

Pre potreby presunu materiálu, alebo hotových výrobkov máme k dispozícii nákladné auto Iveco s nosnosťou 1,3t.

 
Spoločnosť Metal Weld s.r.o. má vo svojom technologickom vybavení aj nákladné auto Iveco s ložnou plochou 2,3x 5,7m a nosnosťou 1,3t, ktoré umožňuje presun materiálu či hotového projektu priamo k zákaznikom. Tým pádom je doprava od nás riešená vo vlastnej réžii čo šetrí hlavne čas a umožňuje dynamicky reagovať na možné zmeny v harmonograme projektu, alebo služby z našej strany.

Nákladné auto Iveco

Plocha - 2,3x 5,7m
Image 1

Nákladné auto Iveco

Nosnosť - 1,3t
Image 1

Diamantový jadrový vŕtací stroj
DD 150-U 230V

Stroj zostavy jadrového vŕtania pre ručné vŕtánie i vŕtanie zo stojana. Vŕtanie za sucha i s vodným výplachom. Pre otvory do priemeru 162 mm. K zapožičaniu korunky do betónu/železobetónu a tehlového muriva. LED indikátor regulácie výkonu, bočná rukoväť nastaviteľnná do uhlu 360° s integrovanýmmi funkciami pre reguláciu prachu a vodného výplachu.

 
Patentované viacvrstvové filtračné vaky z DD-WMS 100 sú špeciálne navrhnuté na zber kalov z vrtu. Zber suspenzie dosiahne maximálnu kapacitu v priebehu filtračného procesu vďaka efektívnemu využitiu povrchu filtra. Náš systém recyklácie má tri prevádzkové režimy: režim recyklácie, vysávanie a prívod vody.

Hilti - DD 150-U 230V

Jadrová vŕtačka
Image 1

Hilti - DD-WMS 100

Systém recyklácie vody
Image 1
 

Zváracie zariadenia od firmy
ESAB Origo

Vysoko výkonné zdroje na zváranie TIG a MMA v režime AC i DC v rozmedzí prúdu od 16 A do 430 A. Sada obsahuje vodnú chladiacu jednotku na horáky TXHTM. Všetky parameter sa dajú nastaviť na užívateľsky príjemnom ovládacom paneli TA24, grafické znázornenie všetkých funkcií uľahčuje ovládanie a optimálne nastavenie zváracích parametrov.

 
Origo™ Mig sú najvhodnejąie zariadenia na efektívnu výrobu alebo prefabrikáciu z vysokolegovaných materiálov s vysokými nárokmi na kvalitu zvárania. Zváracie zdroje sú kompaktné a robustné so skriňou vyrobenou z pozinkovanej ocele, materiálu s vynikajúcou odolnosťou.

ESAB Origo MIG 300

Zváracie zadriadenie
Image 1

ESAB Origo TIG 430

Zváracie zadriadenie
Image 1
 

140 Ton Ironworker
Peddinghaus

Zariadenie od firmy Peddinghaus, PeddiMax je vybavené duálnym systémom cylindrou s tlakom 140-ton a motorom o výkone 15 HP. Toto zariadenie je schopné vyraziť a vyrezať najtvrdšie materiály do hrúbky 20mm. PeddiMax spĺňa potreby malých aj veľkých výrobných dielní.

 
Výhody:
 • Materiál - výrobok nie je tepelne ovplyvnený
 • Rezne hrany nie sú zakalené ako po termickom delení - plazma , laser , plyn & kyslík 
 • Platne sú ihneď použiteľné na privarenie alebo na opracovanie - závitovanie , zahlbenie otvorov , otvory sú presne bez podkosenia alebo deformácie ....

140 Ton Ironworker

Zariadenie
Image 1

140 Ton Ironworker

Reálna vzorka
Image 1
 

Aktuálny zoznam strojnej techniky

 

Profesionálny prístup k našej činnosti vyžaduje neustále zdokonalovanie technológie a výrobných procesov, čo efektívne prispieva ku zvyšovaniu kvality finálnych výrobkov a celkovej činnosti v oblasti našich služieb. Za týmto účelom je prevádzka METAL WELD vybavená iba kvalitným vybavením a pracovnými strojmi.

 
 • - hrotový sústruh SN55
 • - nástrojárska fréza
 • - pásova píla Bomar 270
 • - magnetická vŕtačka MAB 825
 • - zváračka ESAB Origo TIG 430
 • - zváračka ESAB Origo MIG 300
 • - zváračka Merkle 450
 • - zakružovačka plechu do 2mm
 • - autogénna technika Messer
 • - a iné… 
 

Periodická verifikácia zariadení

Všetky naše náradia a strojné zariadenia podliehajú pravideľným prehliadkam a revíziam v zmysle STN 33 1610, STN 33 1600, EN 60974-4, STN EN 60 204-1 / IEC 60 204.

O spoločnosti

bottom_logo

Spoločnosť Metal Weld sa zaoberá v profesionálnej rovine zákazkovou výrobou pre firmy a aj jednotlivcov. Ponúkame zváranie hliníku, mäkkých a aj tvrdých hliníkových zliatin- duralov, ako aj zváranie nerezu, titánu a železa.

Kontakt

+421 908 858 506

Trenčianske Stankovce 349, 913 11

info@metalweld.sk